Przekazywanie koszulki z załącznikiem

image_pdfimage_print

Film instruktażowy dostępny także na kanale

Krok 1: Po otwarciu lub utworzeniu nowej koszulki i zapoznaniu się z treścią dokumentu należy uzupełnić jego metadane.

UWAGA! Uzupełnienie metadanych należy do pracownika merytorycznego, nie pracownika Kancelarii. To pracownik merytoryczny jest w stanie uszczegółowić rodzaj dokumentu, widniejący numer na piśmie lub dopisać odpowiednie uwagi. Pracownicy Kancelarii mają za zadanie wprowadzić dane nadawcy widniejące na kopercie.

W celu uzupełnienia metadanych należy wybrać ikonę  lub rozwinąć menu podręczne przy załączniku i wybrać opcję metadane.

Krok 2: W nowym oknie uzupełniamy dane dokumentu oraz wybieramy jego rodzaj

Krok 3: Po zapisaniu metadanych, powracamy do widoku koszulki, a następnie wybieramy przycisk Przekaż    z górnego menu.

Krok 4: Wyszukujemy pracownika, któremu chcemy przekazać koszulkę (po wpisaniu nazwiska system podpowiada nam pracownika). Po wybraniu pracownik zostanie dodany do listy Wybrani pracownicy. W dziale Załączniki widoczne będą wszystkie przekazywane dokumenty tylko, gdy będą miały uzupełnione metadane! Następnie uzupełniamy Uwagi, wskazujemy ewentualnie dodatkowe funkcje o potwierdzamy przyciskiem przekaż znajdującym się na dole strony.

Krok 5: Otrzymujemy potwierdzenie z systemu, które potwierdzamy przyciskiem OK lub Anuluj, jeśli chcemy wprowadzić jeszcze zmiany.

Otrzymujemy potwierdzenie z systemu, które potwierdzamy przyciskiem ok lub anulujemy:

Ustaw wielkość czcionki
Ustaw kontrast