Komunikat Rektora 18 lipca 2019r.

Szanowni Państwo,

W tym tygodniu opublikowane zostało zaktualizowane zarządzenie dotyczące Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (http://ezdedu.amu.edu.pl/instrukcje/). W zarządzeniu m.in. doprecyzowano, po uwzględnieniu Państwa wniosków, rodzaj dokumentacji podlegającej otwieraniu i/lub skanowaniu, a co za tym idzie procedowaniu w systemie EZD.

Przypominam wszystkim pracownikom o obowiązku korzystania z tego systemu (w zakresie opisanym w procedurach). W szczególności zachęcam do komunikacji za jego pośrednictwem z rektorami, kanclerzami i jednostkami administracji centralnej. Jestem przekonany, że sprawne wdrożenie systemu EZD w naszej Uczelni zapewni skrócenie realizacji wielu procedur, których przewlekłość jest jedną z naszych bolączek.

Pod adresem www.ezdedu.amu.edu.pl dostępna jest strona z bieżącymi informacjami dotyczącymi procedur oraz sposobu korzystania z systemu.

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zgłaszania się na szkolenia z obsługi systemu (adres mailowy: szkoleniaezd@amu.edu.pl) – zarówno w zakresie podstawowym jak i przypominające.

Wszelkie pytania dotyczące systemu proszę kierować do p. Lidii Pudliszak – głównego koordynatora systemu EZD w Uniwersytecie lub do koordynatorów systemu na każdym z wydziałów.

Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki
Rektor