Szkolenia

image_pdfimage_print

Konsultacje online

Serdecznie zachęcamy do konsultacji on-line z Lidią Pudliszak – koordynatorką systemu EZD na UAM. W każdy wtorek w godzinach 13.00-15.00 będzie można zadać pytania i natychmiast uzyskać odpowiedź, bez konieczności zgłaszania problemu na helpdesk. Pozwoli to na bieżąco rozwiązać problemy, a także nauczyć się nowych funkcjonalności systemu. Termin: wtorki, godz. 13.00-15.00 Miejsce: zaloguj się do aplikacji Teams za pośrednictwem swojego konta Office 365 i dołącz do grupy pod tym adresem


Zarezerwuj udział w Szkoleniu podstawowym z obsługi EZD

Ze względu na małą liczbę zainteresowanych, cykliczne szkolenia zostają zawieszone. Zachęcamy do korzystania z konsultacji online lub zgłaszania się na adres email: szkoleniaezd@amu.edu.pl.

Zarezerwuj udział w Szkoleniu uzupełniającym (przypominającym) z obsługi EZD

Szkolenia odbywają się w sali komputerowej Centrum Informatycznego mieszczącego się w budynku Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Jeśli na szkolenie nie zapisze się grupa 10 osób, może ono zostać przesunięte na inny termin. Uczestnicy otrzymają wówczas stosowne powiadomienie drogą mailową.

Rezygnację ze szkolenia prosimy zgłaszać na 2 dni przed spotkaniem wraz ze wskazaniem uczestnika, który zastąpi ja na zarezerwowanym już miejscu.

Dodatkowe informacje: szkoleniaezd@amu.edu.pl

Strona szkoleniowa systemu: ezd-beta.amu.edu.pl

Materiały na szkolenie do pobrania (prosimy o wydrukowanie materiałów na szkolenie):

Instrukcja logowania – pobierz

Instrukcja korzystania z helpdesk – pobierz

Stworzenie i istota nowej koszulki – pobierz

Dodanie etykiety – pobierz

Ustawianie zastępstw – pobierz

Tworzenie i obsługa korespondencji – pobierz

Ćwiczenia – pobierz

Materiały szkoleniowe dostępne są również na stronie otwórz

 
Ustaw wielkość czcionki
Ustaw kontrast